Výrobcovia kondómov sršia fantáziou. Na trh uviedli aj takéto prevedenia

Či už patríte medzi priaznivcov alebo odporcov kondómov, pravdou zostáva, že sa jedná o jedinú ochranu pred nákazou pohlavnými chorobami. Každý si môže vybrať taký, ktorý bude najviac vyhovovať jeho potrebám.

condom-538601_1280

Ochrana s príchuťou a vôňou

Okrem “obyčajných” kondómov dnes celkom bežne zoženiete prezervatívy farebné, s príchuťou alebo s vôňou. Obľúbené sú kondómy ovocné, ale aj čokoládové, vanilkové alebo s príchuťou a vôňou čučoriedkového muffinu. Fantázii sa medze nekladú a výrobcovia prichádzajú so stále novými a originálnymi výrobkami.

Pre lepší alebo dlhší sex

Existujú tiež kondómy, ktoré majú obom partnerom dopriať lepší zážitok z pohlavného styku. Preto sú tieto produkty opatrené vrúbkami, vlnkami či výstupkami. Ďalšie zasa chladia, alebo naopak hrejú, k dostaniu sú aj ultra tenké kondómy. Výrobcovia kondómov sa tiež rozhodli zatočiť s predčasnou ejakuláciou. A preto uviedli na trh prezervatívy, ktoré obsahujú látku zvanú benzokaín. Vďaka nej kondómy majú krátkodobé znecitlivujúce účinky, a tak spôsobia oddialenie vyvrcholenia.

Dizajnové kúsky

K dostaniu sú tiež veľmi netradičné dizajnové kondómy – napríklad v tvare srdca alebo svietiace kúsky. Bežné kondómy sú tiež niekedy predávané v netradičných obaloch – v tvare srdca či medaily alebo ako lízatko. Opäť platí, že fantázii sa medze nekladú.

Odstránený problém s nasadzovaním

Niekomu môže robiť trochu problém nasadzovanie kondómu. S tým už vám výrobcovia však tiež pomôžu. Existujú kondómy so sťahovacími páskami po stranách. Vďaka nim kondóm ľahko nasadíte a zároveň sa vyhnete riziku, že by ste ho napríklad poškodili nechtami.

Kondóm pre vegánov

Výrobcovia kondómov myslia aj na vegánov a milovníkov zvierat. Pre nich sú k dispozícii produkty bez obsahu živočíšnych látok a tie, ktoré neboli testované na zvieratách. Kondómy pre vegánov sú aj farebné a s príchuťou, a to s obsahom čisto prírodných zložiek, ako sú výťažky z rastlín a ovocia. Hodia sa teda aj pre alergikov na syntetické zložky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *