Vyčleňte vo svojej domácnosti priestor pre dizajnové zrkadlá

Dizajnové zrkadlá sú dnes veľmi moderné. Lenže spálňa alebo šatňa, kde majú svoje opodstatnenie, zďaleka nie sú jediné miesta, kam patria. Kde všade ešte zrkadlá vyzerajú úplne famózne?

Jedno sa musí zrkadlám nechať. Rozohrať hru svetla všade, kam ich zavesíte, dokážu dokonale. Nehľadiac na to, že ponuka rámov je tak skvostná, že možno budete chcieť mať zrkadla úplne všade.

Contemporary-Handmade-Mirror-Design-of-Perefect-Match-Collection-by-Adonis-Pauli

Inšpirujte sa Stredomorím

Myslíte, že nemôžu byť na terase? Prečo nie? Ak chcete vašej domácnosti dodať stredomorský nádych, kúpte si zrkadlo na balkón či terasu. Benefit navyše? Zrkadlá umiestnené vonku v noci rozohrávajú skvelú hru, ktorú doplní záhradné osvetlenie. Aj malý balkón tak vďaka nim vyzerá jedinečne a luxusne.

Zväčšenie priestoru zrkadlami

Zrkadlá rýchlo vyriešia problémy s malými priestormi. Čo napríklad tieto netradičné tipy? Máte malú kuchyňu? Nechajte si na mieru vyrobiť a osadiť niektoré z horných skriniek vašej kuchyne so zrkadlami. Vďaka tomuto detailu získa kuchyňa opticky na veľkosti a vy si varenie aj pobyt v nej konečne zamilujete.

Schodisko býva tmavé a úzke, namiesto portrétov predkov si na steny nechajte vyrobiť väčšie i menšie zrkadlá. Zdvojnásobíte tým priestor.

Pokiaľ máte minimálny priestor k životu, nechajte si šatníkovú skriňu osadiť zrkadlami s rámami. Túto úlohu však radšej nechajte odborníkom.

Ideálny doplnok do obývačky

Obývacia izba. Prečo si do nej, na tmavú stenu za sedaciu súpravu, nezavesiť zrkadlo v luxusnom ráme? Vzhľad uvoľnenej elegancie vás nadchne. Pre spoločenské večierky bude príťažlivým zdrojom obdivu, pre intímne chvíľky vďaka nemu budete môcť v jedinej miestnosti a s jediným zdrojom svetla rozohrať neuveriteľné kombinácie svetla a tieňa.

Zrkadlo aj na okno alebo ako jeho náhrada

Dajte zrkadlo tiež na okno. Vážne. Zrkadlo vždy priťahuje pozornosť, a ak ho umiestnite pred okno na parapetnú dosku, budete ju mať presne tam, kde potrebujete. Navyše, zrkadlo v tomto mieste opticky vytvára koniec miestnosti a práve spálni tak dodá na intímnosť uzavretého priestoru.

d8ac25a744d9d18a0f91886a10252408

V miestnosti, kde chýba okno, by nemalo chýbať zrkadlo. Ako kontrapunkt k pevným, tmavým a strohým stenám. Zrkadlo v luxusnom ráme tmavý kumbál odľahčí, dodá mu dynamiku a opticky ho zväčší. Pred zrkadlo umiestnite kvety a z malej miestnosti máte razom priamo luxusný priestor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *