Vilcacora aktivuje váš imunitný systém

Posvätná rastlina Inkov. Presne tak by sa dala charakterizovať bylina menom vilcacora, ktorá obsahuje obrovské množstvo pre telo prospešných látok. V podstate sa jedná o drevnatú lianu, pričom všetky významné látky nájdete hlavne v kôre, z ktorej sa varí väčšinou odvar. Vilcacora je ideálnou voľbou v prípade, že máte slabý imunitný systém. Odporúča sa tiež na podporu liečby nádorových ochorení.

44f7451c01dacf2220a523950deb96b6

Vilcacora je tradičná indiánska liečivá rastlina

Vilcacora je doslova kráľovnou medzi rastlinami, ktoré pozitívne pôsobia na ľudský organizmus. Používali ju už indiáni. V súčasnej dobe sa stretnete s viac ako šesťdesiatimi rôznymi druhmi, ale liečivé účinky má len jeden z nich. Práve z jedného toho druhu sa potom vyrábajú rôzne doplnky stravy, prípadne vývary a podobne. Zužitkovávajú sa kôra a korene mladé vilcacory.

Aké liečebné účinky má vilcacora?

Pravdepodobne vás zaujíma hlavne to, na čo všetko sa vilcacora používa najčastejšie. Pretože obsahuje alkaloid izopteropodín, slúži ako aktivátor imunitného systému. Ak teda bývate veľmi často chorí, nie je nič jednoduchšie ako si na podporu svojej imunity kúpiť prírodné produkty s obsahom vilcacory. Rovnako tak vilcacora nachádza uplatnenie v okamihu, kedy sa vám objaví opar, zápalové ochorenie, astma, žalúdočné vredy či rakovina. Vilcacora totiž dokáže zabrániť tomu, aby vznikali a rástli nádory.

vilca

Vilcacora sa naopak neodporúča ľuďom, ktorí podstúpili, prípadne plánujú podstúpiť transplantáciu kostnej drene a vnútorných orgánov. Zároveň nie je vhodná pre ľudí, ktorí podstúpili transfúziu. Rovnako tak sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám. Vilcacora je k dostaniu vo forme výživového doplnku, a to konkrétne v tobolkách. Keďže sa jedná o prírodný produkt, nie je viazaný na recept, a tak ho bežne zakúpite ako v lekárni, tak aj v niektorom z e-shopov.

Z6KteP5