Rýchlokurz talianskeho štýlu

Pri pohľade na talianske ženy nám často preblisne hlavou, ako to robia, že sú vždy také dokonalé. Či už vybehli do potravín na nákup alebo na dlhšiu prechádzu centrom, ich štýl je jednoduchý, no zároveň elegantný.

italian

Ako na to?

Existuje pár must-have prvkov, ktoré vám aspoň zčasti pomôžu priblížiť sa ich štýlu. Rýchlokurz talianskeho štýlu práve začína.

  • Kvalitné spodné prádlo je základ. Hoci je ukryté pod šatami, výberom správneho materiálu a prevedenia sa budete cítiť pohodlne. Zvoľte čipkované spodné prádlo a budete sa cítiť zároveň príťažlivo.
  • Noste svoje veci štýlovo. Talianske kožené kabelky sú doplnkom, ktorým talianky vyjadrujú svoju osobnosť. Nie nadarmo sú talianske kabelky na trhu zlatým štandardom.
  • Žite na vysokej nohe s vysokými opätkami. Jedným z dôležitých pravidelných doplnkov sú práve vysoké opätky. Dnes nájdeme v obchodoch aj také, v ktorých nás nohy nebudú bolieť ani po celodenných nákupoch.
  • Vsaďte na kašmír, Talinaky naň nedajú dopustiť. Pri letnej večeri alebo prechádzke mestom po zotmení sa bude jednoduchý kašmírový svetrík výborne hodiť.
  • Zvýraznite svoje krivky. Máte krásne nohy? Neskrývajte ich pod nohavicami. Ak ste hrdé na svoju postavu v tvare presýpacích hodín, aj jednoduché šaty s opaskom váš pás zvýraznia a pritiahnu pozornosť.
  • Nezabúdajte na slnečné okuliare – čím väčšie tým lepšie. Je to doplnok, ktorým talianky doladia záverečný vzhľad. Či už zvolíte klasické čierne alebo výraznejší kúsok, s výsledkom budete spokojné.

Na čo netreba zabudnúť

Talianske ženy sú krásne, temperamentné a najmä zdravo sebavedomé. Ak už si na začiatok vyberiete talianske kožené kabelky alebo kašmírové svetríky, noste ich sebavedomo a s gráciou. Vtedy aj jednoduchý outfit bude na vás vyzerať úžasne. To je tajomstvo štýlu Talianok.