Päť tipov, ako môžete ušetriť pri nákupe v Alza

Alza sa do povedomia väčšiny ľudí dostala nielen kvôli vtipnému marketingu na čele s maskotom mimozemšťana, ale aj vďaka širokej ponuke, profesionálne klientske podpore a neustálemu zlepšovaniu svojich služieb.

alza-black-friday

Alza patrí k najväčším online predajcom so spotrebnou elektronikou a silné zastúpenie má aj v segmentoch hračky, šport, hobby, média, zábava, parfumy, hodinky a drogérie. Takže je určite z čoho vyberať. Poďme sa teda pozrieť na to, ako pri nákupe ešte niečo ušetriť.

1. DOPRAVA ZADARMO

Ako to funguje? Vyberte si, čo sa vám páči. Hodnota objednávky musí byť aspoň 40 € a táto objednávka musí byť zaplatená online. Dopravu zadarmo získate, keď vložíte Alza zľavový kód do poľa “Využiť zľavový / darčekový poukaz”, ktoré nájdete v nákupnom košíku. Pole nájdete v spodnej časti obrazovky.

2. TOVAR DOMA UŽ ZA TRETINU CENY

Tretinu z ceny výrobku zaplatíte ihneď a zvyšok do 3 mesiacov. Skvelé, nie? Je to bez úrokov, poplatkov a papierovanie. Presvedčte sa sami.

3. ALZA BLACK FRIDAY

Na brutálne zľavy až 80% láka Alza pomerne pravidelne. Má to však háčik. Z každého akčného produktu je možné zakúpiť maximálne jeden kus na objednávku. Pre členov Alza Premium sa zľavy spúšťajú už o deň skôr. Alza Black Friday si preto rozhodne nikdy nenechajte ujsť. Kvalitné produkty si dokážete zakúpiť veľmi výhodne.

4. Staň sa VIP

Aké výhody majú VIP Alza Premium zákazníci? Môžu využívať špeciálnych VIP Alza Premium ponúk. Majú k dispozícii svojho osobného asistenta a špeciálne webové rozhranie s viacerými funkciami oproti bežným zákazníkom.

5. ALZA VÝPREDAJ, ZĽAVY A BAZÁR

Tieto položky menu v e-shope tiež určite neprehliadnite, aby ste neprišli o zaujímavé ponuky. Sledujte pravidelné Alza výpredaj alebo iné zľavy, ktoré nájdete aj na kupónovom webe Vasekupony.sk a určite nakúpite veľmi výhodne.