Moderné tienenie aj do vašej záhrady

Bývať v rodinnom dome je pre mnohé rodiny jediná možná voľba bývania. Možnosť vyjsť si na záhradu počas horúcich dní a naopak možnosť šantiť sa na záhrade počas zimy je pre mnohé rodiny veľmi dôležité. Veď určite je lepšie vyjsť si na vlastnú terasu na záhrade ako tráviť chvíle na panelákovom balkóne.

pergola

Počas letných mesiacoch však potrebujete útočisko, kde sa skryjete pred silným slnečným žiarením. Potrebujete kvalitné tienenie, ktoré zatraktívni vašu záhradu.

Slnečné plachty

Exotickejšie tienenie v ponuke modernej tieniacej techniky nenájdete. Pri luxusných slnečných plachtách budete mať pocit, ako by ste sa nachádzali niekde pri hotelovom bazéne, pričom budete na vlastnej záhrade. Výhodou slnečných plachiet je ľahká manipulácia a možnosť presunúť si ich kamkoľvek budete chcieť. Môžete posúvať tieň tam, kde budete chcieť.

Slnečné plachty nájdete aj v meste, kde žijete. Využívajú ich reštauračné zariadenia ako tienenie vonkajších terás.

Slnečné plachty vám odporúčame ako tienenie k bazénu. Kedykoľvek budete potrebovať posunúť tieň, slnečné plachty vám to umožnia. Majú pevnú konštrukciu a každého zaujme ich luxusný vzhľad.

Pergoly

Ak máte prirodzený prechod z interiéru do exteriéru (do záhrady), určite si vyberte modernejšie pergoly. Pergoly dopĺňajú architektúru domu a vytvoria vám priestor – krytú terasu, z ktorej sa dostanete priamo do interiéru. Pod pergolami môžete trápiť čas aj v chladnejších dňoch, aj cez zimu. V lete si však vytvoríte útočisko pred priamym slnkom, no zároveň budete na čerstvom vzduchu.

A akú pergolu si vybrať? V ponuke natrafíte na dva typy pergol – hliníkové a drevené. Každá jedna má svoje plusy, aj mínusy, preto je len na vás a samozrejme aj na vašom vkuse, ktorý typ si vyberiete.

Separator image Uverejnené v Bývanie.