Kvalitné prepravné boxy a kontajnery prinášajú viacero výhod – aké sú to?

Ak vo vašej firme prepravujete tovar, pravdepodobne sa spoliehate na prepravné boxy a kontajnery. Tie môžu priniesť vašej firme veľa výhod, ale aj vrások na čele. Ako vybrať tie najlepšie?

2194-sa-580x400-sk-5

Plast je materiál, ktorý výrazne zjednodušuje mnohé oblasti podnikania a života. Kým v minulosti sa jednalo o pomerne málo odolný a ťažko využiteľný materiál, v dnešnej dobe dosahujú plasty tak vysokú úroveň, že môžu byť použité prakticky všade. Samozrejmosťou je ich použitie v oblasti distribúcie a skladovania tovaru, kde výrazne uľahčujú manipuláciu a šetria náklady. Plastové prepravné boxy a kontajnery nahradili rôzne drevené a kovové prepravky, ktoré boli ťažké a neefektívne. Výhodou plastu je aj vysoká odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom, kým drevo podlieha vlhku, plesniam a iným neduhom, plast sa nenechá zaskočiť takmer ničím. Dokonca aj nosnosť plastov v dnešnej dobe dosahuje takú úroveň, že sa dokonca dajú použiť ako materiál na výrobu paliet. Nie je však plast ako plast. Na trhu s prepravnými boxmi a kontajnermi sa stretnete aj s rôznymi lacnými prepravkami, ktoré vedia spôsobiť viac starostí ako radosti. Rýchlo sa lámu, ohýbajú a sťažujú manipuláciu. Takto nekvalitný prepravný kontajner vo svojej firme mať nechcete.

Dlhoročné skúsenosti

Len firma, ktorá sa dlhoročne zaoberá vývojom a výrobou plastových boxov a kontajnerov, dokáže zaručiť najvyššiu možnú kvalitu produktov. Takou firmou je napríklad Schoeller Allibert, líder vo výrobe prepraviek, boxov a kontajnerov. Čo také výnimočné prináša? Napríklad prepravné boxy a kontajnery rôznych veľkostí vyrobené z plne recyklovateľného plastu tej najvyššej možnej kvality. Ten zaručí maximálnu ochranu prepravovaných a skladovaných tovarov, jednoduchú manipuláciu s boxmi a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Samozrejmosťou je aj vysoká nosnosť, prepravné boxy a kontajnery tak nájdu uplatnenie prakticky v každej sfére podnikania. Nečakajte a vybavte nimi vašu firmu aj vy!

2193-sa-580x400-sk-2