Klimatizácia Gree U-CROWN

Klimatizácia Gree U-Crown využíva vstavané inteligentné ovládacie prvky s širokým rozsahom teplôt od -18 ° C do 54 ° C. S povrchovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele, prináša celoročný komfort pre váš domov vďaka špičkovému výkonu a inovatívnym funkciám.

gree

Prevádzkovanie pri plnej účinnosti, keď je vonkajšia teplota nižšia ako -30 ° C, je dvojstupňový kompresor tepelného čerpadla U-Crown špeciálne navrhnutý pre počasie aj v extrémne chladných mesiacoch.

Nástenné multisplit systémy

Je tiež určený na chladenie vášho domu v horúcom letnom počasí, s kapacitou až do 46 ° C vonkajšej teploty. Klimatizácia Gree U-Crown je vybavená najnovšou technológiou, ktorá vám umožňuje upraviť teplotu okolia vašej domácnosti a nájsť perfektnú zónu pohodlia.

Má funkciu Wi-Fi, takže môžete ovládať teplotu vášho domova pomocou svojho telefónu. Ak chcete maximalizovať pohodlie, inovatívna technológia “I Feel” zaručuje, že si môžete vybrať presnú teplotu, ktorú potrebujete v každej miestnosti vášho domova.

Rovnako ako inovatívne vykurovacie a chladiace vlastnosti, U-Crown zabezpečí, že cirkulujúci vzduch v domácnosti je čistý. Použitím svojho IFD – intenzívneho dielektrika – bude filtrovať vzduch na zachytenie potenciálne nebezpečných častíc PM2.5.

Hoci častice PM2.5 sú také malé, môžu byť detegované iba pomocou elektrónového mikroskopu, majú tendenciu sa pretrvávať vo vzduchu. To zvyšuje šance na vdýchnutie ľudí, čo môže zhoršiť zdravotné stavy, ako je astma, bronchitída alebo respiračné problémy.

Filtre na čistenie U-Crown odstránia častice z okolitého ovzdušia v domácnosti, aby zabezpečili, že budete dýchať iba čistý vzduch.

Keď si kúpite klimatizáciu GREE, môžete si vychutnať systém za konkurencieschopnú cenu.

Separator image Uverejnené v Bývanie.