5 trendy plaviek na leto, ktoré sadnú aj nemodelkám

Počasie na kúpanie je pomaly tu a väčšina dám opäť premýšľa, čím tento rok na pláži oslniť. Aj keď Fashion Weeks ukázali veľa zaujímavých trendov, značná časť modelov vyzerá skvele na modelkách, ale na obyčajných ľuďoch sú úplne príšerné. Pozrite sa s nami na trendy, ktoré pristanú aj normálnej žene. 

victoria secret

Jednodielne so šnurovaním

Už z vlaňajška vieme, že jednodielne plavky nezomreli s deväťdesiatymi rokmi, ale patrí medzi trendy, ktoré do nášho letného arzenálu rozhodne patria. Rovnako tak vieme, ktoré jednodielne plavky vlani narazili a z ktorých sa stal hit, takže môžeme potvrdiť jednu vec – so šnurovaním u výstrihu, šnúrkami a korálkami na pláži zažiarite aj tento rok!

jednodílné plavky - vázání šněrování

Nepraktické, ale krásne biele bikiny

Ak vám rezonuje v hlave otázka, kto by si do čerta kupoval biele plavky, ktoré sú nepraktické a ľahko sa zašpinia, tak vám radšej hneď prezradíme malé tajomstvo. Biele plavky tento rok učarovali návrhárom aj celebritám a aj keď pre každodenné nosenie určite nie sú, na opaľovanie na dovolenku ich odporúčame!

Jednodielne a napriek tomu na dva kusy

Ak sa pýšite štíhlou postavou, máme pre vás jednodielne plavky s odhaleným bruškom, ktoré si skrátka zamilujete. Vždy spolu totiž kombinujú dve farby alebo dva vzory a vytvárajú tak originálny look, ktorý si s vašou siluetou pohrá! Majiteľky menších pŕs ocenia prekrížený alebo vzorovaný dekolt, trebárs šikmé prúžky, ktoré opticky zväčšujú. Kompromis medzi jedným a dvoma dielmi tiež opticky predĺži postavu a zvýrazní štíhle nohy.

Crop top: nežnosť a elegancia

Aj tento trend sme tu mali už vlani, plavky s crop topom. Prečo sa držia medzi obľúbenými? Pretože sú nežné, elegantné a robia krásny dekolt. Odhalia len trošičku a tým nechajú veľa priestoru pre fantáziu. Malé prsia opticky zväčšia, neposedné prsia zase skrotia. Návrhári si totiž s crop topmi dosť pohrali a výber najrôznejších tvarov, typov a farieb je tak pestrý, že si tento rok vyberie každá dáma to svoje.

crop top-asos

Nedbalá francúzska elegancia

S make-upom to na pláži nepreháňame, okuliare z očí nezložíte a vlasy nechávate uschnúť na divoko? Tak to k vám perfektne sadnú tieto plavky vo francúzskom štýle. Jednodielne, hlboko vykrojené zvýraznia váš dekolt a odhalia chrbát. Nájdite v sebe francúzsky šmrnc 30. rokov a prebuďte v sebe kráľovnú nedbalej elegancie.

yse-lingeri

Separator image Uverejnené v Móda.